www.youtube.com/watch?v=bg1sT4ILG0w&index=12&list=RDAOPMlIIg_38

www.youtube.com/watch?v=bg1sT4ILG0w&index=12&list=RDAOPMlIIg_38

sobota, 13 grudnia 2014

Scena 2 :
Wracając do mieszkania , Jeniffer ujżała wystający list w skrzynce pocztowej. 
Wzięła list do ręki i natychmiast pobiegła do drzwi od mieszkania gdzie czekała na nią Emma.
Emma siedziała koło kominka wtulając się w białego misia , którego dostała kiedyś od Alana.
Jeniffer usiadła koło niej i dynamicznym ruchem otworzyła kopertę.
Emma popijając gorącą czekoladę , spytała cienkim , nieśmiałym głosem co to jest za list.
Emma : Jeniffer odpowiesz mi wkońcu co to za list ?! 
Jeniffer nic nie odpowiadając analizowałą dalszą część listu.
Emma : Dobra , jak nie chcesz to nie mów !!!
Nagle w oczach Jeniffer pojawiły się łzy.
Emma : Do cholery ! Co jest w tym liście ?
Zdenerowana Emma wyrywając list z rąk przyjaciółki zaczęła wczytywać się w treść listu.
   " DNIA 21.10.2014 JESTEM ZMUSZONY POINFORMOWAĆ O ZALEGŁEJ WPŁACIE CZYNSZU ZA MIESZKANIE SPRZED PÓŁ ROKU. JEŚLI NIE DOSTANĘ WPŁATY ZA 6MIESIĘCY ZOSTANĘ ZMUSZONY DO WYRZUCENIA PAŃ Z MIESZKANIA. NALEŻNA KWOTA TO 2 TYSIĄCE. CZEKAM DO ZAŁATY DO 25.10.2014 (...) " 
W tym momencie dziewczyny zaczęły płakać i zastanawiać się skąd wytrzasną taką sumę pieniędzy.
Nie mogły zadzwonić do rodziców , ponieważ dwa lata temu zginęli w katastrofie lotniczej wracając z wakacji. Jedyną deską ratunku był starszy brat Emmy mieszkający w Norwegii. Dziewczyny zastanawiały się jak można udać się do Bartka ( brat Emmy )
Jeniffer : Jak do niego polecimy ? Przecież nie mamy nawet pieniędzy na bilety.
Emma : Czekaj mam pomysł ! Gdzieś mam jego numer !
Jeniffer : Dzwoń szybko.
Emma :  Dobra , już chwila tylko pomóż mi znaleźć taki czerwony notes z zielonym serduszkiem.
Po 10minutach poszukiwania notesu Emma otworzyła czarną szufladę od komody gdzie na dnie leżał notes.
Emma : MAAAAAAAAAAM! -wykrzyczała
Jeniffer : I co dzwonisz ?
Emma : Ciii ! Nikt narazie nie odbiera - wypowiedziała smutniejąc.
Jeniffer : Nie martw się pewnie zapodział gdzieś telefon. Napewno oddzwoni.
Emma zrezygnowana odłożyła telefon na szafkę i poszła do kuchni.
Po 40minutach telefon zaczął dzwonić. Emma i Jeniffer zerwały sie z krzesła i ile sił w nogach biegły do pokoju.
 ~DZYŃ!DZYŃ !
Emma odbierając słuchawkę dowiedziałą się że to dzwoni jakiś nieznany chłopak. Przdstwaił się jako Sebastian Winiarski. Był to dawny znajomy Jeniffer ze szkoły. 
Emma : i co my teraz zrobimy ?\
Jeniffer : Może spotkam się z Sebastianem i nam pomoże.
Emma : Dobra jak tam chcesz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz